Hakkımızda

Çiğli Umut Diyaliz Merkezimiz, Çiğli'nin en merkezi konumunda, güleryüzlü personeli ve yetkin sağlık personeli ile hizmetinizdedir.

 

Kurumlar, SGK kapsamındaki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

 

Merkezimizde Fresenius ve Braun marka olmak üzere, 20+1 adet cihaz kapasitesi mevcuttur. 

Kullanılan hemodiyaliz makineleri ile en etkin hemodiyaliz hizmeti vermek amaçlanmaktadır. Gerekli olan hastalarda Single Needle hemodiyaliz işlemi de yapılabilmektedir. 

Hepatitli hastalarımız için ana salonda, özel bir alanımız mevcuttur. Hastalarımızın merkeze ulaşımları klimalı servis araçlarımızla sağlanmaktadır. 

Hakkımızda

DİYALİZ MERKEZLERİMİZ

2. Yaşam Diyaliz Merkezi

1831/13 Sok. No:6/A Karşıyaka, İzmir

Bergama Diyaliz Merkezi

Fatih Mah. İzmir Cad. No:223 Bergama, İzmir

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

Yeni Mahalle, 8007. Sk. No:2, 35580 Çiğli/İzmir

Bornova Diyaliz Merkezi

Haydar Aliyev Cd.No:36/A Manavkuyu,İzmir

Torbalı Diyaliz Merkezi

Ertuğrul Mah. Aydın Cad. No: 156/B Torbalı / İzmir

Başlıca

HİZMETLERİMİZ

Hasta Servis Hizmeti

İzmir Diyaliz Merkezleri olarak hastalarımızın merkezlerimize transferlerini önemsiyoruz. İzmir Diyaliz Merkezleri'nde tedavi gören hastalarımız, klimalı ve güvenli kullanımı sağlanan servis araçlarımızla evlerinden alınıp, tedavi bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır. Araçlarımızı kullanan personelimiz Güvenli Transfer Eğitimlerine tabii tutulmaktadır. Bakımları ve temizlikleri düzenli olarak yapılmakta olup, hastalarımızın konforu ve güvenliği en ön planda tutulmaktadır. 

Hasta Giyinme Odaları

İzmir Diyaliz Merkezi çatısında bulunan diyaliz merkezlerimizde, kadın ve erkek hastalarımız ayrı ayrı olmak üzere, özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplar içeren soyunma odalarımız mevcuttur. Bu odaların temizliği ve konforu yine tarafımızca sağlanmaktadır. 

Hasta Bekleme Salonu

İzmir Diyaliz Merkezleri'nde hasta ve hasta yakınları için dinlenebilecekleri, klimalı bekleme salonumuz mevcuttur. Tedaviniz öncesinde, sırasında ve sonrasında, bekleme salonlarımız sizlerin kullanımına açıktır. 

Konforlu Tedavi

İzmir Diyaliz Merkezleri olarak hastalarımızın tedavi esnasında konforunu önemsiyoruz. Tedavi sırasında hastalarımızın optimum konforu için her makine için bir adet kulaklıklı televizyon tahsis edilmiştir. Tedaviniz boyunca dilediğiniz kanalı izleyebilir, kulaklıklarınız ile etkin dinleme sağlayabilirsiniz. Kullandığınız tüm hasta başı cihazlar seansınız sonrasında, sizden sonra gelecek hastanın kullanımı için temizlenmektedir.  

Doktorlarımız

İLETİŞİME GEÇİN

NEDEN İZMİR DİYALİZ MERKEZLERİ?

Böbrek Sağlığının Sırrı İdrar Renginde Saklı
Böbrek Sağlığının Sırrı İdrar Renginde Saklı

Böbrek sağlığınızla ilgili ipuçlarını idrarınız veriyor.